Agreservations (7.x-1.0-alpha5) - en to az translation catalogue (37 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: more
az: daha çox

en: error
az: səhv

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: None
az: Yoxdur

en: Name
az: Ad

en: Sunday
az: Bazar günü

en: Monday
az: Bazar ertəsi

en: Tuesday
az: Çərşənbə axşamı

en: Wednesday
az: Çərşənbə

en: Thursday
az: Cümə axşamı

en: Friday
az: Cümə

en: Saturday
az: Şənbə

en: Time
az: Vaxt

en: All
az: Hammısı

en: Year
az: İl

en: Block
az: Blok

en: Page
az: Səhifə

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Items
az: Elementlər

en: Month
az: Ay

en: Unlimited
az: Limitsiz

en: Desc
az: azaldın

en: Day
az: Gün

en: Defaults
az: Defoltlar

en: Sort by
az: Sırala

en: Key
az: Açar

en: Hour
az: Saat

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Offset
az: Ofset

en: View settings
az: Parametrlərə baxın

en: Has new content
az: Yeni məzmun var

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -
