Agreservations (7.x-1.0-alpha2) - en to ar translation catalogue (62 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Body
ar: المتن

en: Item
ar: عنصر

en: more
ar: المزيد

en: error
ar: خطأ

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Resources
ar: مصادر

en: Categories
ar: التصنيفات

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: None
ar: لا شيء

en: Name
ar: الاسم

en: Sunday
ar: الأحد

en: Monday
ar: الاثنين

en: Tuesday
ar: الثلاثاء

en: Wednesday
ar: الأربعاء

en: Thursday
ar: الخميس

en: Friday
ar: الجمعة

en: Saturday
ar: السبت

en: Time
ar: الوقت

en: Total
ar: المجموع

en: type
ar: النوع

en: All
ar: الكل

en: Year
ar: السنة

en: Block
ar: الصندوق

en: Page
ar: الصفحة

en: Custom
ar: مخصص

en: Items
ar: أخبار

en: Month
ar: بالشهر

en: Price
ar: السعر

en: Unlimited
ar: غير محدود

en: Desc
ar: تنازلي

en: Week
ar: بالأسبوع

en: Day
ar: باليوم

en: Checkout
ar: الأداء

en: Defaults
ar: الوضعيات الافتراضية

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Pending
ar: معلّق

en: Key
ar: المفتاح

en: Hour
ar: الساعة

en: Apply
ar: تطبيق

en: Offset
ar: الإزاحة

en: Shipping Address:
ar: عنوان الإيصال:

en: Shipping Method:
ar: طريقة الإيصال:

en: Username:
ar: اسم المستخدم:

en: Order total:
ar: مجموع الطلب:

en: Update cart
ar: تحديث السلة

en: An account has been created for you with the following details:
ar: تم إنشاء حساب لك بالتفاصيل التالية:

en: Password:
ar: كلمة المرور

en: Want to manage your order online?
ar: هل تريد تسيير طلبك على الشبكة؟

en: Purchasing Information:
ar: معلومات الشراء:

en: E-mail Address:
ar: عنوان البريد الإلكتروني:

en: Billing Address:
ar: عنوان الفوترة:

en: Billing Phone:
ar: هاتف الفوترة

en: Shipping Phone:
ar: هاتف الإيصال:

en: Order Grand Total:
ar: المجموع الإجمالي للطلب:

en: Payment Method:
ar: طريقة الدفع:

en: - All -
ar: - الكل -

en: Thanks for your order, !order_first_name!
ar: شكرا على طلبك، !order_first_name

en: Unit Price
ar: ثمن الوحدة

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
