Agreservations (7.x-1.0-alpha5) - en to gl translation catalogue (80 entries)

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: Item
gl: Elemento

en: more
gl: máis

en: error
gl: erro

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Resources
gl: Recursos

en: Categories
gl: Categorías

en: Reset
gl: Reiniciar

en: None
gl: Ningún

en: Name
gl: Nome

en: Sunday
gl: Domingo

en: Monday
gl: Luns

en: Tuesday
gl: Martes

en: Wednesday
gl: Mércores

en: Thursday
gl: Xoves

en: Friday
gl: Venres

en: Saturday
gl: Sábado

en: Time
gl: Hora

en: type
gl: tipo

en: Maximum items
gl: Número máximo de elementos

en: All
gl: Todo

en: Year
gl: Ano

en: Block
gl: Bloque

en: Page
gl: Páxina

en: Custom
gl: Personalizado

en: Items
gl: Elementos

en: Month
gl: Mes

en: Price
gl: Prezo

en: Unlimited
gl: Ilimitado

en: Week
gl: Semana

en: Day
gl: Día

en: SKU
gl: Referencia (SKU)

en: Checkout
gl: Node Checkout

en: Defaults
gl: Predeterminados

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Full name
gl: Nome completo

en: Pending
gl: Pendente

en: Key
gl: Clave

en: <p>View complete documentation at !link.</p>
gl: <p>Ver a documentación completa en !link.</p>

en: Date/Time
gl: Data/hora

en: Hour
gl: Hora

en: Shipping method:
gl: Método de descarga

en: Apply
gl: Aplicar

en: Rate
gl: Valoración

en: Offset
gl: Desprazamento

en: View settings
gl: Configuración da vista

en: Shipping Address:
gl: Enderezo de Entrega:

en: Order #:
gl: Pedido #:

en: Shipping Method:
gl: Método de Transporte:

en: Username:
gl: nome de usuario

en: Order total:
gl: Total do pedido:

en: Display the contents of a customer's shopping cart.
gl: Amosa os contidos do carro dun cliente.

en: Update cart
gl: Actualizar cesta

en: Password:
gl: Contrasinal

en: E-mail Address:
gl: Enderezo de Correo-e

en: Billing Address:
gl: Enderezo de Facturación:

en: Payment Method:
gl: Método de Pago

en: Order Summary:
gl: Resumo do Pedido:

en: Shipping Details:
gl: Detalles do Transporte:

en: Total for this Order:
gl: Total do pedido:

en: Products on order:
gl: Productos no pedido:

en: Add @name
gl: Engadir @name

en: First letter of name
gl: Primeira letra do nome

en: First two letters of name
gl: Primeiras dúas letras do nome

en: Abbreviated name
gl: Nome abreviado

en: Show week numbers
gl: Amosar os números de semana

en: 3 items
gl: 3 elementos

en: 5 items
gl: 5 elementos

en: 10 items
gl: 10 elementos

en: Too many items
gl: Demasiados elementos

en: Has new content
gl: Ten novo contido

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: Half hour
gl: Media hora

en: Empty day
gl: Día baleiro

en: included
gl: incluido

en: Night
gl: Noite

en: Unit Price
gl: Precio unitario
