Agreservations (7.x-2.0-beta3) - en to lt translation catalogue (92 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Item
lt: Elementas

en: yes
lt: taip

en: Remove
lt: Pašalinti

en: more
lt: daugiau

en: Quantity
lt: Kiekis

en: error
lt: klaida

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Categories
lt: Kategorijos

en: Reset
lt: Išvalyti

en: None
lt: Joks

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Sunday
lt: Sekmadienis

en: Monday
lt: Pirmadienis

en: Tuesday
lt: Antradienis

en: Wednesday
lt: Trečiadienis

en: Thursday
lt: Ketvirtadienis

en: Friday
lt: Penktadienis

en: Saturday
lt: Šeštadienis

en: Catalog
lt: Katalogas

en: Time
lt: Laikas

en: Total
lt: Iš viso

en: type
lt: tipas

en: no
lt: ne

en: All
lt: Visi

en: days
lt: dienos

en: Year
lt: Metai

en: Block
lt: Blokas

en: Page
lt: Puslapis

en: To
lt: Iki

en: From
lt: Nuo

en: Custom
lt: Savitas

en: Items
lt: Elementai

en: Month
lt: Mėnesis

en: Price
lt: Kaina

en: Unlimited
lt: Neribotas

en: Week
lt: Savaitė

en: Day
lt: Diena

en: Checkout
lt: Pirkti

en: Defaults
lt: Numatyta

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Full name
lt: Pilnas vardas

en: Pending
lt: Laukiama

en: Key
lt: Raktas

en: day
lt: diena

en: Hour
lt: Valanda

en: Shipping method:
lt: Pristatymo būdas:

en: Products
lt: Prekės

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Rate
lt: Tarifas

en: Shipping Address:
lt: Pristatymo adresas:

en: Order #:
lt: Užsakymas #:

en: Shipping Method:
lt: Pristatymo būdas:

en: Username:
lt: Nario vardas:

en: Order total:
lt: Užsakymo suma:

en: Subtotal:
lt: Tarpinė suma:

en: Display the contents of a customer's shopping cart.
lt: Rodo kliento apsipirkimo krepšelio turinį.

en: Continue shopping
lt: Tęsti apsipirkimą

en: Update cart
lt: Atnaujinti krepšelį

en: Order number:
lt: Užsakymo numeris:

en: Customer:
lt: Klientas:

en: Products:
lt: Prekės:

en: Order comments:
lt: Komentarai:

en: Thanks for your order, [order-first-name]!
lt: Dėkojame už jūsų užsakymą, [order-first-name]!

en: An account has been created for you with the following details:
lt: Buvo sukurta jūsų paskyra su šia informacija:

en: Password:
lt: Slaptažodis

en: Want to manage your order online?
lt: Norite valdyti savo užsakymus?

en: If you need to check the status of your order, please visit our home page at [store-link] and click on "My account" in the menu or login with the following link:
lt: Jei norite patikrinti užsakymo būseną, prašome aplankyti mūsų svetainę [store-link] ir paspauskite "Mano erdvė" arba prisijunkite šia nuoroda:

en: Purchasing Information:
lt: Mokėjimo informacija:

en: E-mail Address:
lt: El. pašto adresas:

en: Billing Address:
lt: Mokėtojo adresas:

en: Billing Phone:
lt: Mokėtojo telefonas:

en: Shipping Phone:
lt: Gavėjo telefonas:

en: Order Grand Total:
lt: Visa užsakymo suma:

en: Payment Method:
lt: Mokėjimo būdas:

en: Order Summary:
lt: Užsakymo santrauka:

en: Shipping Details:
lt: Pristatymo informacija:

en: Products Subtotal:
lt: Prekių suma:

en: Total for this Order:
lt: Viso šiam užsakymui:

en: Products on order:
lt: Prekių užsakyme:

en: (!price each)
lt: (!price kiekvienas)

en: Where can I get help with reviewing my order?
lt: Kur aš glėčiau gauti pagalba dėl užsakymo peržiūrėjimo?

en: To learn more about managing your orders on [store-link], please visit our <a href="[store-help-url]">help page</a>.
lt: Jei norite daugiau sužinoti apie užsakymų tvarkymą [store-link], prašome aplankyti mūsų <a href="[store-help-url]">pagalbos puslapy</a>.

en: Please note: This e-mail message is an automated notification. Please do not reply to this message.
lt: Atminkite: Šis laiškas išsiųstas automatiškai. Prašome neatsakyti į jį.

en: Thanks again for shopping with us.
lt: Dar karatą dėkojame, kad perkate pas mus.

en: SKU:
lt: SKU

en: Has new content
lt: Turi naujo turinio

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Date browser
lt: Datos naršyklė
