Agreservations (7.x-2.0-beta3) - en to hy translation catalogue (34 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: yes
hy: այո

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: more
hy: ավելի

en: error
hy: սխալ

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Categories
hy: Կատեգորիաներ

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: None
hy: Ոչ մի

en: Name
hy: Անուն

en: Sunday
hy: Կիրակի

en: Monday
hy: Երկուշաբթի

en: Tuesday
hy: Երեքշաբթի

en: Wednesday
hy: Չորեքշաբթի

en: Thursday
hy: Հինգշաբթի

en: Friday
hy: Ուրբաթ

en: Saturday
hy: Շաբաթ

en: Time
hy: Ժամանակ

en: type
hy: տեսակ

en: no
hy: ոչ

en: Year
hy: Տարի

en: Block
hy: Բլոկ

en: Page
hy: Էջ

en: To
hy: Ում

en: From
hy: Ում կողմից

en: Items
hy: Տարրեր

en: Month
hy: Ամիս

en: Unlimited
hy: Անսահմանափակ

en: Week
hy: Շաբաթ

en: Day
hy: Օր

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Hour
hy: Ժամ
