Akamai (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Remove
ru: Удалить

en: Settings
ru: Настройки

en: Domain
ru: Домен

en: Not installed
ru: Не установлено

en: Production
ru: Производство

en: Installed
ru: Установлено
