Akamai (7.x-3.0-alpha2) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Hostname
hy: Հոստի անուն

en: Domain
hy: Դոմեյն

en: Last checked
hy: Ստուգվել է

en: @interval ago
hy: @interval առաջ
