Akamai (7.x-3.0-alpha2) - en to ja translation catalogue (16 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Remove
ja: 削除

en: Settings
ja: 設定

en: Paths
ja: パス

en: hours
ja: 時間

en: Database
ja: データベース

en: Hostname
ja: ホスト名

en: Domain
ja: ドメイン

en: Last checked
ja: 最終確認日時

en: seconds
ja: 秒

en: Production
ja: 運用中

en: Completed
ja: 完了

en: !name field is required.
ja: !nameフィールドは必須です。

en: Base URL
ja: ベースURL

en: Network
ja: ネットワーク

en: Access token
ja: アクセストークン
