Akamai (7.x-3.0-alpha2) - en to uk translation catalogue (19 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Remove
uk: Вилучити

en: Settings
uk: Налаштування

en: Paths
uk: Шляхи

en: hours
uk: годин(и)

en: Database
uk: База даних

en: Hostname
uk: Назва хоста

en: Domain
uk: Домен

en: Last checked
uk: Востаннє перевірено

en: seconds
uk: секунд(и)

en: Production
uk: Експлуатація

en: Completed
uk: Завершено

en: !name field is required.
uk: Поле !name є обов’язковим.

en: Base URL
uk: Базовий URL

en: @interval ago
uk: @interval тому

en: Network
uk: Мережа

en: Access token
uk: Токен доступу

en: Refresh URL
uk: URL оновлення

en: Client secret
uk: Пароль клієнта
