Akamai (7.x-3.0-alpha2) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Remove
ar: حذف

en: Settings
ar: الإعدادات

en: ID
ar: المعرف ID

en: Paths
ar: مسارات

en: Database
ar: قاعدة البيانات

en: Hostname
ar: اسم المستضيف

en: Domain
ar: النطاق

en: Last checked
ar: أخر تحقق

en: Completed
ar: تم الإنهاء

en: !name field is required.
ar: حقل "!name" ضروري.
