Akamai (7.x-3.0-alpha2) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Status
he: מצב

en: Remove
he: הסרה

en: Settings
he: הגדרות

en: Database
he: בסיס נתונים

en: Hostname
he: שם שרת

en: Domain
he: דומיין

en: Last checked
he: נבדק לאחרונה

en: Completed
he: נשלם

en: !name field is required.
he: חובה למלא את השדה !name.

en: @interval ago
he: לפני @interval
