Akamai (7.x-3.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Paths
lt: Keliai

en: hours
lt: valandos

en: Database
lt: Duomenų bazė

en: Hostname
lt: Serverio pavadinimas

en: Domain
lt: Domenas

en: Production
lt: Produkcija

en: Completed
lt: Pabaigtas

en: !name field is required.
lt: Laukelis !name būtinas.

en: @interval ago
lt: prieš @interval
