Alter Ego (7.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (28 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: delete
ar: حذف

en: Delete
ar: حذف

en: Content
ar: المحتوى

en: Cancel
ar: إلغاء

en: more
ar: المزيد

en: Administration
ar: الإدارة

en: view
ar: عرض

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Link
ar: رابط

en: Name
ar: الاسم

en: edit
ar: تحرير

en: Label
ar: التسمية

en: View
ar: عرض

en: Teaser
ar: موجز

en: Page
ar: الصفحة

en: RSS
ar: آر.إس.إس

en: Desc
ar: تنازلي

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Apply
ar: تطبيق

en: @user's picture
ar: صورة @user

en: Offset
ar: الإزاحة

en: - All -
ar: - الكل -

en: Operations links
ar: روابط العمليات

en: Full content
ar: المحتوى الكامل

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
