Alter Ego (7.x-1.0-alpha13) - en to ro translation catalogue (18 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: delete
ro: șterge

en: Delete
ro: Șterge

en: Content
ro: Conținut

en: Cancel
ro: Anulare

en: Administration
ro: Administrare

en: Go
ro: Mergi

en: This action cannot be undone.
ro: Această acţiune nu are cale de întoarcere.

en: Link
ro: Legătură

en: edit
ro: modifică

en: Label
ro: Etichetă

en: View
ro: Afişează

en: @user's picture
ro: imaginea utilizatorului @user

en: Text to display
ro: Text ce trebuie afişsat

en: Edit Link
ro: Editați legătura

en: Delete Link
ro: Legătură de ștergere

en: Operations links
ro: Legături de operare

en: Full content
ro: Întregul conținut
