Alter Ego (7.x-1.0-alpha13) - en to te translation catalogue (13 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: delete
te: తొలగించు

en: Delete
te: తొలగించు

en: Content
te: సారము

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Administration
te: పరిపాలన

en: Go
te: వెళ్ళు

en: Link
te: లింకు

en: edit
te: మార్చు

en: Label
te: లేబుల్

en: View
te: చూడు

en: Avatar
te: అవతారం

en: @user's picture
te: @user యొక్క చిత్రం
