Alter Ego (7.x-1.0-alpha4) - en to hy translation catalogue (17 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: delete
hy: հեռացնել

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: more
hy: ավելի

en: Administration
hy: Ադմինիստրացիա

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Link
hy: Հղում

en: Name
hy: Անուն

en: edit
hy: խմբագրել

en: Label
hy: Պիտակ

en: View
hy: Դիտել

en: Page
hy: Էջ

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: @user's picture
hy: @user-ի նկարը

en: Edit Link
hy: Խմբագրել հղումը
