Alter Ego (7.x-1.0-alpha7) - en to ne translation catalogue (18 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: more
ne: धेरै

en: Administration
ne: प्रशासनिक

en: view
ne: दृश्य

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: Link
ne: लिङ्क

en: Name
ne: नाम

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Label
ne: लेबल

en: View
ne: दृश्य

en: Page
ne: पृष्ठ

en: @user's picture
ne: @user को तस्विर

en: Full content
ne: पुरा सामग्री
