Alter Ego (7.x-1.0-alpha7) - en to tr translation catalogue (34 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: delete
tr: sil

en: Delete
tr: Sil

en: Content
tr: İçerik

en: Cancel
tr: İptal

en: more
tr: daha fazla

en: Administration
tr: Yönetim

en: Go
tr: Devam et

en: view
tr: görüntüle

en: Reset
tr: Sıfırla

en: This action cannot be undone.
tr: Bu işlem geri alınamaz.

en: Link
tr: Bağlantı

en: Name
tr: İsim

en: edit
tr: düzenle

en: Label
tr: Etiket

en: View
tr: Görüntüle

en: Teaser
tr: Özet

en: Page
tr: Sayfa

en: Desc
tr: Azalan

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Apply
tr: Uygula

en: @user's picture
tr: @user kullanıcısının resmi

en: Pattern for all @node_type paths
tr: Tüm @node_type yolları için şablon

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Popup
tr: Açılır pencere

en: Text to display
tr: Görüntülenecek metin

en: Edit Link
tr: Bağlantıyı Düzenle

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: Operations links
tr: İşlem bağlantıları

en: Full content
tr: Tüm içerik

en: Update URL alias
tr: Yol ismini güncelle

en: Asc
tr: Artan

en: Master
tr: Ana (master)
