Alter Ego (7.x-1.0-alpha8) - en to lt translation catalogue (27 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: delete
lt: šalinti

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Content
lt: Turinys

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: more
lt: daugiau

en: Administration
lt: Administravimas

en: Go
lt: Pirmyn

en: view
lt: peržiūrėti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Link
lt: Nuoroda

en: Name
lt: Pavadinimas

en: edit
lt: redaguoti

en: Label
lt: Etiketė

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Teaser
lt: Įžanga

en: Page
lt: Puslapis

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: @user's picture
lt: @user nuotrauka

en: Pattern for all @node_type paths
lt: Modelis visiems @node_type keliams

en: Text to display
lt: Rodomas tekstas

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Full content
lt: Pilnas turinys

en: Update URL alias
lt: Atnaujintas URL pervadinimas
