Alter Ego (7.x-1.0-alpha9) - en to az translation catalogue (24 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: delete
az: sil

en: Delete
az: Sil

en: Content
az: Məzmun

en: Cancel
az: Ləğv et

en: more
az: daha çox

en: Administration
az: İdarəetmə

en: view
az: görünüş

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Name
az: Ad

en: edit
az: redaktə et

en: View
az: Görünüş

en: Teaser
az: Tizer

en: Page
az: Səhifə

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Offset
az: Ofset

en: Text to display
az: Göstəriləcək mətn

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Operations links
az: Əməliyyat linkləri

en: Full content
az: Tam məzmun
