Alter Ego (7.x-1.0-alpha2) - en to nl translation catalogue (34 entries)

en: delete
nl: verwijderen

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Content
nl: Inhoud

en: Cancel
nl: Annuleren

en: more
nl: meer

en: Administration
nl: Beheer

en: Go
nl: Filter

en: view
nl: weergeven

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Name
nl: Naam

en: edit
nl: bewerken

en: View
nl: Weergeven

en: Page
nl: Pagina

en: Desc
nl: Aflopend

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Apply
nl: Toepassen

en: @user's picture
nl: afbeelding van @user

en: Pattern for all @node_type paths
nl: Patroon voor alle @node_type-paden

en: Text to display
nl: Weer te geven tekst

en: Edit Link
nl: Link bewerken

en: Delete Link
nl: Link verwijderen

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Operations links
nl: Bewerkingslinks

en: Full content
nl: Volledige inhoud

en: language neutral
nl: taalneutraal

en: Pattern for all @language @node_type paths
nl: Patroon voor @node_type-paden in het @language

en: Update URL alias
nl: URL-alias bijwerken

en: Updated URL alias for 1 term. | Updated URL aliases for @count terms.
nl[0]: URL-alias bijgewerkt voor 1 term.
nl[1]: URL-aliassen bijgewerkt voor @count termen.

en: Asc
nl: Oplopend

en: Default path pattern (applies to all content types with blank patterns below)
nl: Standaardpadpatroon (wordt toegepast op alle inhoudstypes waarvan hieronder geen patroon is ingevuld)

en: Default path pattern for @node_type (applies to all @node_type content types with blank patterns below)
nl: Standaardpadpatroon voor @node_type (toegepast op alle @node_type inhoudstypen waarvan hieronder geen patroon is ingevuld)

en: The human-readable name of this model type.
nl: De voor mensen begrijpelijke naam van dit type model.

en: Empty
nl: Leeg
