Amazon Product Advertisement API (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (53 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Value
az: Qiymət

en: Author
az: Müəllif

en: more
az: daha çox

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Default
az: Susmaya görə

en: Small
az: Balaca

en: Large
az: Böyük

en: Artist
az: Rəssam

en: Page
az: Səhifə

en: Inline
az: Xətdə

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Contains
az: Tərkibində

en: Does not contain
az: Tərkibində yoxdur

en: Is equal to
az: Bərabərdir

en: Is greater than
az: Daha böyükdür

en: Is not equal to
az: Bərabər deyil

en: Thumbnail
az: Miniatür

en: Medium
az: Orta

en: Details
az: Detallar

en: Desc
az: azaldın

en: Japan
az: Yaponiya

en: Germany
az: Almaniya

en: Sort by
az: Sırala

en: Canada
az: Kanada

en: China
az: Çin

en: France
az: Fransa

en: Italy
az: İtaliya

en: United Kingdom
az: Birləşmiş Krallıq

en: United States
az: Amerika Birləşmiş Ştatları

en: Result
az: Nəticə

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: empty
az: boş

en: Offset
az: Ofset

en: contains
az: ehtiva edir

en: Case sensitive
az: Böyük hərflərə həssasdır

en: Display format
az: Ekran formatı

en: No link
az: Link yoxdur

en: Starts with
az: ilə başlayır

en: Is empty (NULL)
az: Boşdur (NULL)

en: not empty
az: boş deyil

en: Ends with
az: ilə bitir

en: exposed
az: məruz

en: Contains any word
az: Hər hansı bir sözü ehtiva edir

en: has word
az: sözü var

en: Contains all words
az: Bütün sözləri ehtiva edir

en: has all
az: hamısı var

en: begins
az: başlayır

en: ends
az: bitir

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -
