Amazon Product Advertisement API (7.x-2.0-beta4) - en to ne translation catalogue (13 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Image size
ne: तस्विरको आकार

en: Author
ne: लेखक

en: more
ne: धेरै

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Custom
ne: मनचाहिदो

en: Contains
ne: समावेश

en: Medium
ne: माध्यम

en: Details
ne: विस्तृत
