Amazon SES (7.x-1.0-alpha2) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Value
ar: القيمة

en: Type
ar: النوع

en: Name
ar: الاسم

en: Filter
ar: انتقاء

en: Domain
ar: النطاق

en: No content available.
ar: لا يوجد محتوى.
