Amazon SES (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Status
he: מצב

en: Value
he: ערך

en: Type
he: סוג

en: Name
he: שם

en: Filter
he: סינון

en: Domain
he: דומיין

en: No content available.
he: אין תוכן זמין.

en: The sender's email address you supplied is not valid.
he: כתובת דוא"ל השולח שהוזנה אינה תקנית.
