Amazon SES (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Value
hu: Érték

en: Type
hu: Típus

en: Name
hu: Név

en: Email Address
hu: E-mail cím

en: Filter
hu: Szűrő

en: No content available.
hu: Nincs elérhető tartalom.

en: The sender's email address you supplied is not valid.
hu: A feladónak megadott email cím érvénytelen.
