Amazon SES (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Value
id: Nilai

en: Type
id: Jenis

en: Name
id: Nama

en: Filter
id: Saring

en: No content available.
id: Tidak ada konten yang tersedia.
