amoCRM Widget (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (19 entries)

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Pages
hy: Էջեր

en: Save configuration
hy: Հիշել կոնֆիգուրացիան

en: Subject
hy: Թեմա

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Sunday
hy: Կիրակի

en: Monday
hy: Երկուշաբթի

en: Tuesday
hy: Երեքշաբթի

en: Wednesday
hy: Չորեքշաբթի

en: Thursday
hy: Հինգշաբթի

en: Friday
hy: Ուրբաթ

en: Saturday
hy: Շաբաթ

en: Mail
hy: Փոստ

en: Configuration saved.
hy: Կոնֆիգուրացիան պահպանված է:

en: To
hy: Ում

en: Send
hy: Ուղարկել

en: Color
hy: Գույն

en: Page not found
hy: Էջը գտնված չէ

en: The requested page "@path" could not be found.
hy: Հարցվող "@path" էջը  չի հայտնաբերվել:
