amoCRM Widget (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (25 entries)

en: Body
lt: Turinys

en: Pages
lt: Puslapiai

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Subject
lt: Tema

en: Send email
lt: Siųsti el. paštą

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Sunday
lt: Sekmadienis

en: Monday
lt: Pirmadienis

en: Tuesday
lt: Antradienis

en: Wednesday
lt: Trečiadienis

en: Thursday
lt: Ketvirtadienis

en: Friday
lt: Penktadienis

en: Saturday
lt: Šeštadienis

en: Icon
lt: Piktograma

en: Mail
lt: Paštas

en: Configuration saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: To
lt: Iki

en: Message type
lt: Žinutės tipas

en: Message text
lt: Žinutės tekstas

en: Send
lt: Siųsti

en: Color
lt: Spalva

en: Page not found
lt: Puslapis nerastas

en: Fail
lt: Nepavyko

en: Send mail
lt: Siųsti laišką

en: The requested page "@path" could not be found.
lt: Užklaustas puslapis "@path" nerastas.
