amoCRM Widget (7.x-1.1) - en to sr translation catalogue (16 entries)

en: Body
sr: Главни текст

en: Save configuration
sr: Сачувај подешавања

en: List
sr: Листа

en: Subject
sr: Предмет

en: Cancel
sr: Поништи

en: Sunday
sr: Недеља

en: Monday
sr: Понедељак

en: Tuesday
sr: Уторак

en: Wednesday
sr: Среда

en: Thursday
sr: Четвртак

en: Friday
sr: Петак

en: Saturday
sr: Субота

en: Mail
sr: Пошта

en: Configuration saved.
sr: Конфигурација је снимљена.

en: Color
sr: Боја

en: Page not found
sr: Страна није пронађена
