amoCRM Widget (7.x-1.1) - en to uk translation catalogue (104 entries)

en: Body
uk: Вміст

en: Pages
uk: Сторінки

en: Save configuration
uk: Зберегти конфігурацію

en: List
uk: Список

en: Subject
uk: Тема

en: Send email
uk: Надіслати електронний лист

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Sunday
uk: неділя

en: Monday
uk: понеділок

en: Tuesday
uk: вівторок

en: Wednesday
uk: середа

en: Thursday
uk: четвер

en: Friday
uk: п'ятниця

en: Saturday
uk: субота

en: Icon
uk: Іконка

en: Mail
uk: Пошта

en: Imported
uk: Імпортовано

en: Configuration saved.
uk: Конфігурацію збережено.

en: To
uk: До

en: Message type
uk: Тип повідомлення

en: Message text
uk: Текст повідомлення

en: Send
uk: Надіслати

en: Color
uk: Колір

en: Channel
uk: Канал

en: Due date
uk: Термін виконання

en: Ok
uk: Гаразд

en: Return
uk: Повернення

en: Channel name
uk: Назва каналу

en: Starting from
uk: Починати з

en: Send Mail
uk: Надіслати пошту

en: Page not found
uk: Сторінку не знайдено

en: Fail
uk: Не пройдено

en: Send mail
uk: Відправити пошту

en: Post message
uk: Надсилання повідомлення

en: Message title
uk: Заголовок повідомлення

en: Assignee
uk: Правонаступник

en: Create channel
uk: Створити канал

en: No results were found
uk: Нічого не знайдено

en: Create task
uk: Створити завдання

en: channels
uk: канали

en: The requested page "@path" could not be found.
uk: Не вдалося знайти запитувану сторінку "@path".

en: Don't send
uk: Не відправляти

en: Remove connection
uk: Видалити з'єднання

en: Create company
uk: Створення компанії

en: Card name
uk: Назва картки

en: No results were found.
uk: Результатів не знайдено.

en: Error.
uk: Помилка.

en: Basic integration with amoCRM via REST API
uk: Проста інтеграція з amoCRM через REST API

en: Error with removing of connection
uk: Помилка з видаленням підключення

en: Connection was successfully removed
uk: З'єднання було успішно видалено

en: Error with getting connected company
uk: Помилка при отриманні афілійованих

en: Error with synchronisation
uk: Помилка з синхронізацією

en: You should do this operation from the contact page.
uk: Ви повинні виконати цю операцію з контактної сторінки.

en: Company was successfully connected. Please reload the page to see the changes.
uk: Компанію успішно підключено. Перезавантажте сторінку, щоб побачити зміни.

en: Company was not found, please choose another company
uk: Компанію не знайдено, виберіть іншу компанію

en: Internal problems with module installation are faced. Please contact the administrator of your Drupal site.
uk: Виникли внутрішні проблеми з установкою модуля. Будь ласка, зверніться до адміністратора сайту Drupal.

en: Error with connection
uk: Помилка підключення

en: Connection with 2GIS was successful
uk: Підключення до 2GIS пройшло успішно

en: No cities were found
uk: Жодного міста не знайдено

en: Connect with 2gis
uk: Підключитись до 2gis

en: Connected with 2gis
uk: Підключений до 2gis

en: 2gis widget
uk: Віджет 2gis

en: Choose the city
uk: Виберіть місто

en: Data is provided by 2GIS
uk: Дані надані 2GIS

en: Change city
uk: Змінити місто

en: Found !count organisations in the city !city !change_city
uk: Знайдено !count організацій у місті !city !change_city

en: Connect with 2GIS
uk: Підключіться до 2GIS

en: Synchronise with 2GIS
uk: Синхронізація з 2GIS

en: amoCRM API key.
uk: amoCRM ключ API.

en: This key is already in use by another user.
uk: Цей ключ вже використовується іншим користувачем

en: amoCRM widget
uk: Віджет amoCRM

en: Mail widget
uk: Поштовий віджет

en: Sent an email to: !emails
uk: Відправлено лист на електронну адресу: !emails

en: Email has been sent successfully
uk: Електронний лист було відправлено успішно

en: amoCRM Widget Mail
uk: amoCRM поштовий віджет

en: Provide mail sending for amoCRM
uk: Забезпечити відправку пошти для amoCRM

en: Slack widget
uk: Віджет Slack

en: New message from amoCRM
uk: Нове повідомлення від amoCRM

en: Message sent: @text.
uk: Повідомлення надіслано: @text.

en: Create Board
uk: Створити дошку

en: Create Card
uk: СТворити картку

en: Trello widget
uk: Віджет Trello

en: Board name
uk: Назва дошки

en: Create board
uk: Створити дошку

en: Card description
uk: Опис карти

en: New board "@board" created.
uk: Нова дошка "@board" створена.

en: Send to amoCRM:
uk: Надіслати до amoCRM:

en: Send to amoCRM
uk: Надіслати до amoCRM

en: Create contact
uk: Створити контакт

en: Template for task title
uk: Шаблон для заголовка завдання

en: Make a call to "@name"
uk: Подзвонити до "@name"

en: You can use tokens: @name (company name), @city_name (City), @address (Address), @rubrics (Rubrics)
uk: Можна використовувати замінники: @name (назва компанії), @city_name (Місто), @address (Адреса), @rubrics (Рубрика)

en: Working days
uk: Робочі дні

en: Number of tasks per day
uk: Кількість завдань у день

en: Task title cannot be empty
uk: Назва завдання не може бути порожньою

en: Select user for tasks
uk: Виберіть користувача для виконання завдань

en: Date cannot be empty
uk: Дата не може бути порожньою

en: You can not create a tasks in the past.
uk: Неможливо створювати завдання в минулому.

en: Number of tasks per day should be numeric
uk: Кількість завдань у день має бути числовим

en: Saving firms
uk: Збереження фірм

en: Complete @current of @total.
uk: Виконано @current з @total.

en: Send to cart
uk: Відправити в кошик

en: Not found any widget for this page.
uk: Для цієї сторінки не знайдено жодноого віджету.

en: Enter date in format mm.dd.YYYY
uk: Введіть дату в форматі mm.dd.YYYY
