amoCRM Widget (7.x-1.1) - en to ur translation catalogue (11 entries)

en: Body
ur: متن

en: Pages
ur: صفحات

en: Save configuration
ur: ترتیبات کو محفوظ کریں

en: List
ur: فہرست

en: Subject
ur: موضوع

en: Send email
ur: ای میل ارسال کریں

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Mail
ur: مراسلہ

en: Configuration saved.
ur: ترتیبات محفوظ کر لی گئی ہیں۔

en: Color
ur: رنگ

en: Page not found
ur: مطلوبہ صفحہ نہیں مل سکا
