amoCRM Widget (7.x-1.3) - en to ar translation catalogue (24 entries)

en: Body
ar: المتن

en: Pages
ar: الصفحات

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: List
ar: لائحة

en: Subject
ar: الموضوع

en: Send email
ar: أرسل بريد إلكتروني

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Sunday
ar: الأحد

en: Monday
ar: الاثنين

en: Tuesday
ar: الثلاثاء

en: Wednesday
ar: الأربعاء

en: Thursday
ar: الخميس

en: Friday
ar: الجمعة

en: Saturday
ar: السبت

en: Icon
ar: أيقونة

en: Mail
ar: البريد الإلكتروني

en: Configuration saved.
ar: تم حفظ الإعدادات.

en: To
ar: إلى

en: Send
ar: أرسل

en: Color
ar: اللون

en: Ok
ar: حسنًا

en: Page not found
ar: الصفحة غير موجودة

en: Fail
ar: فشل

en: The requested page "@path" could not be found.
ar: لقد تعذر العثور على الصفحة المطلوبة "@path".
