amoCRM Widget (7.x-1.4) - en to ro translation catalogue (32 entries)

en: Body
ro: Conținut

en: Pages
ro: Pagini

en: Save configuration
ro: Salvați configurația

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Type
ro: Tip

en: List
ro: Listă

en: Subject
ro: Subiect

en: Send email
ro: Trimite email

en: Cancel
ro: Anulare

en: Message
ro: Mesaj

en: Image
ro: Imagine

en: Name
ro: Nume

en: Sunday
ro: Duminică

en: Monday
ro: Luni

en: Tuesday
ro: Marți

en: Wednesday
ro: Miercuri

en: Thursday
ro: Joi

en: Friday
ro: Vineri

en: Saturday
ro: Sâmbătă

en: Icon
ro: Pictogramă

en: Mail
ro: E-mail

en: Configuration saved.
ro: Configuraţia a fost salvată.

en: To
ro: Către

en: Message text
ro: Mesaj text

en: Send
ro: Trimite

en: Configuration
ro: Configurație

en: Color
ro: Culoare

en: Token
ro: Simbol

en: Source
ro: Sursă

en: Page not found
ro: Pagina nu a fost găsită

en: Send message
ro: Trimiteţi mesaj

en: Fail
ro: Eşuat
