amoCRM Widget (7.x-1.5) - en to it translation catalogue (36 entries)

en: Body
it: Corpo

en: Pages
it: Pagine

en: Save configuration
it: Salva configurazione

en: Username
it: Nome utente

en: Type
it: Tipo

en: List
it: Elenco

en: Subject
it: Oggetto

en: Send email
it: Invia messaggio

en: Cancel
it: Annulla

en: Message
it: Messaggio

en: Image
it: Immagine

en: Name
it: Nome

en: Sunday
it: Domenica

en: Monday
it: Lunedì

en: Tuesday
it: Martedì

en: Wednesday
it: Mercoledì

en: Thursday
it: Giovedì

en: Friday
it: Venerdì

en: Saturday
it: Sabato

en: Icon
it: Icona

en: Configuration saved.
it: Configurazione salvata.

en: To
it: A

en: Message type
it: Tipo di messaggio

en: Message text
it: Testo del messaggio

en: Send
it: Invia

en: Configuration
it: Configurazione

en: Color
it: Colore

en: Channel
it: Canale

en: Source
it: Sorgente

en: Channel name
it: Nome del canale

en: Page not found
it: Pagina non trovata

en: Send message
it: Invia messaggio

en: Fail
it: Fallito

en: Send mail
it: Invio mail

en: Create channel
it: Crea canale

en: The requested page "@path" could not be found.
it: La pagina richiesta "@path" non è stata trovata.
