Accelerated Mobile Pages (AMP) (7.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (20 entries)

en: Content
ar: المحتوى

en: File
ar: ملف

en: You are not authorized to access this page.
ar: غير مسموح لك بالوصول إلى هذه الصفحة.

en: Access denied
ar: الوصول مرفوض

en: Original image
ar: الصورة الأصلية

en: Width
ar: العرض

en: Height
ar: الارتفاع

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
ar: @site حاليا تحت الصيانة. يعود قريبا. شكرا على صبرك.

en: characters
ar: الأحرف

en: Page not found
ar: الصفحة غير موجودة

en: About
ar: حول

en: Site under maintenance
ar: الموقع قيد الصيانة

en: Image style
ar: نمط الصورة

en: None (original image)
ar: لا يوجد (الصورة الأصلية)

en: Link image to
ar: ربط الصورة إلى

en: Image style: @style
ar: نمط الصورة: @style

en: Linked to content
ar: مرتبط بالمحتوى

en: Linked to file
ar: مرتبط بالملف

en: Nothing
ar: لا شيء

en: The requested page "@path" could not be found.
ar: لقد تعذر العثور على الصفحة المطلوبة "@path".
