Accelerated Mobile Pages (AMP) (7.x-1.0-rc1) - en to lt translation catalogue (17 entries)

en: Content
lt: Turinys

en: File
lt: Failas

en: Original image
lt: Originalus paveikslėlis

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: Not installed
lt: Neįdiegta

en: characters
lt: simboliai

en: About
lt: Apie

en: Image style
lt: Paveikslėlio stilius

en: None (original image)
lt: Nieko (originalus paveikslėlis)

en: Link image to
lt: Susieti paveikslėlį su

en: Image style: @style
lt: Paveikslėlio stilius: @style

en: Linked to content
lt: Susietas su turiniu

en: Linked to file
lt: Susietas su failu

en: Nothing
lt: Nieko

en: Trimmed limit
lt: Sutrumpinimo limitas

en: Trimmed limit: @trim_length characters
lt: Sutrumpinimo limitas: @trim_length simbolių
