Accelerated Mobile Pages (AMP) (7.x-1.0-beta1) - en to az translation catalogue (12 entries)

en: Content
az: Məzmun

en: File
az: Fayl

en: You are not authorized to access this page.
az: Sizin bu səhifəyə daxil olmaq icazəniz yoxdur.

en: Access denied
az: Giriş qadağandır

en: Original image
az: Orginal şəkil

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
az: @site hazırda təmirdədir. Tezliklə qayıtmalıyıq. Səbr etdiyiniz üçün təşəkkürlər.

en: characters
az: personajlar

en: Page not found
az: Səhifə tapılmadı

en: About
az: Haqqında

en: Site under maintenance
az: Sayt təmirdədir
