AMP Carousel (7.x-1.0-rc1) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Type
id: Jenis

en: Layout
id: Tata letak

en: Original image
id: Gambar asli

en: Width
id: Lebar

en: Height
id: Tinggi

en: Image style
id: Gaya gambar

en: Image style: @style
id: Gaya gambar: @style
