AMP Carousel (7.x-1.0-rc1) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Type
lt: Tipas

en: Layout
lt: Išdėstymas

en: Original image
lt: Originalus paveikslėlis

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: Image style
lt: Paveikslėlio stilius

en: Image style: @style
lt: Paveikslėlio stilius: @style
