AMP Carousel (7.x-1.0-rc2) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Type
ar: النوع

en: Layout
ar: التنسيق

en: Original image
ar: الصورة الأصلية

en: Width
ar: العرض

en: Height
ar: الارتفاع

en: Autoplay
ar: تشغيل آلي

en: Image style
ar: نمط الصورة

en: Image style: @style
ar: نمط الصورة: @style
