Comment Anonymizer (7.x-1.0-rc1) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: Subject
id: Judul

en: Update
id: Perbarui

en: Updated
id: Diperbaharui

en: Update options
id: Opsi pembaruan

en: Operation
id: Operasi

en: The update has been performed.
id: Pembaruan sudah dilakukan.

en: Unpublish the selected comments
id: Tidak publikasikan komentar yang dipilih

en: Posted in
id: Dalam

en: Delete the selected comments
id: Hapus komentar yang dipilih
