Anonymous Publishing (7.x-1.0-rc1) - en to pt translation catalogue (17 entries)

en: title
pt: título

en: Submit
pt: Enviar

en: Enable
pt: Ativar

en: Note:
pt: Nota:

en: Main settings
pt: Definições principais

en: published
pt: publicado

en: Spam control
pt: Controle de SPAM

en: Purge
pt: Purgar

en: Blocked
pt: Bloqueado

en: e-mail
pt: email

en: Privacy
pt: Privacidade

en: Execute
pt: Executar

en: Unable to send mail. Please contact the site admin.
pt: Não foi possível enviar o email. Por favor contacte a administração do site

en: Indefinitely
pt: Indefinidamente

en: About
pt: Sobre

en: Your comment has been queued for review by site administrators and will be published after approval.
pt: O teu comentário foi colocado em fila de espera para revisão por um dos administradores do sítio e será publicado após aprovação.

en: Your comment has been posted.
pt: O seu comentário foi publicado.
