Anonymous publishing (7.x-1.1) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: title
te: శీర్షిక

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: published
te: ప్రచురితం

en: Unable to send mail. Please contact the site admin.
te: మెయిలు పంపించలేకున్నాం. దయచేసి సైటు నిర్వాహకులని సంప్రదించండి.

en: Advanced help
te: ఉన్నత సహాయం

en: About
te: గురించి
