Anonymous publishing (7.x-1.2) - en to fa translation catalogue (14 entries)

en: title
fa: عنوان

en: Submit
fa: ثبت

en: Remove
fa: حذف

en: ago
fa: پیش

en: published
fa: منتشرشده

en: Blocked
fa: مسدود شده

en: e-mail
fa: پست الکترونیک

en: 1 user | @count users
fa[0]: 1 کاربر
fa[1]: @count کاربر

en: Execute
fa: انجام عملیات

en: Unable to send mail. Please contact the site admin.
fa: ناتوان در ارسال پست الکترونیکی. لطفا با مدیر سایت تماس بگیرید.

en: Advanced help
fa: راهنمای پیشرفته

en: About
fa: درباره

en: Your comment has been queued for review by site administrators and will be published after approval.
fa: دیدگاه شما در صف ارزیابی توسط مدیران قرار گرفت و پس از تایید منتشر خواهد شد.

en: Your comment has been posted.
fa: دیدگاه شما ارسال شد.
