Anonymous Publishing (7.x-1.4) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: select
hy: ընտրել

en: title
hy: վերնագիր

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: published
hy: հրատարակված

en: Blocked
hy: Արգելափակված

en: 1 user | @count users
hy[0]: 1 օգտատեր
hy[1]: @count օգտատեր

en: Your comment has been posted.
hy: Ձեր մեկնաբանությունը ավելացված է:
