Anonymous Publishing (7.x-1.3) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: select
ar: اختر

en: title
ar: عنوان

en: Submit
ar: إضافة

en: Remove
ar: حذف

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Operation
ar: عملية

en: published
ar: منشور

en: Blocked
ar: ممنوع

en: e-mail
ar: بريد إلكتروني

en: 1 user | @count users
ar[0]: مستخدم واحد
ar[1]: لا مستخدمين
ar[2]: مستخدمان
ar[3]: @count مستخدمون
ar[4]: @count مستخدما
ar[5]: @count مستخدم

en: About
ar: حول

en: Your comment has been queued for review by site administrators and will be published after approval.
ar: تم وضع تعليقك في وضع الانتظار للمعاينة من طرف إدارة الموقع وسيتم نشره بعد الموافقة عليه.

en: Your comment has been posted.
ar: تم إرسال التعليق.
