Anonymous Publishing (7.x-1.4) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: select
ne: छान्नुहोस्

en: title
ne: शिर्षक

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Email
ne: ईमेल

en: published
ne: प्रकासित भएको

en: 1 user | @count users
ne[0]: १ प्रयोगकर्ता
ne[1]: @count प्रयोगकर्ता
