Anonymous Subscriptions (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Submit
ar: إضافة

en: Email settings
ar: إعدادات البريد الإلكتروني

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Item ID
ar: معرف العنصر
