Anonymous Subscriptions (7.x-1.2) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Subscribe
ur: رکنیت حاصل کریں

en: Email settings
ur: ای میل کی ترتیبات

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Import
ur: درآمد کریں

en: Email
ur: ای میل
